English version | Česká verze

Rozvrh

Rozvrh sezóny září 2024 - leden 2025 (9.9.2024 - 2.2.2025) - lokalita Národní

Legenda: Dětské kurzy Kurzy pro dospělé Open Class lekce Open Class lekcetaké s kartou MultiSport
07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
posál 1
Balet pro pokročilé a profi

Balet pro pokročilé a profi

pondělí 10:00 - 11:30open class

Knollová Anna

pokročilí

dospělí

více informací

Pilates

Pilates

pondělí 11:30 - 12:30open class

Illyenko R. Ivanna

dospělí

více informací

Contemporary Dance 10-14

Contemporary Dance 10-14

pondělí 15:30 - 17:00kurz

Ottová Lenka

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

DOT504 Junior 1/3

DOT504 Junior 1/3

pondělí 17:00 - 18:00kurz

Manková Mirka "Miru"

12-16 let

více informací

Balet - mírně pokr.

Balet - mírně pokr.

pondělí 18:00 - 19:30kurz

Vrublevská Viktoria

mírně pokročilí

dospělí

více informací

Contemporary Dance - mírně pokr.

Contemporary Dance - mírně pokr.

pondělí 19:30 - 21:00kurz

Rak Vojtěch

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Taneční průprava 2-4

Taneční průprava 2-4

pondělí 10:00 - 10:45kurz

Adámková Martina

děti 2-4 let

více informací

Taneční průprava 2-4

Taneční průprava 2-4

pondělí 11:00 - 11:45kurz

Adámková Martina

děti 2-4 let

více informací

Taneční průprava 3-5

Taneční průprava 3-5

pondělí 15:30 - 16:30kurz

Adámková Martina

děti 3-5

více informací

Taneční průprava 4-6

Taneční průprava 4-6

pondělí 16:30 - 17:30kurz

Adámková Martina

děti 4-6 let

více informací

Pilates

Pilates

pondělí 17:30 - 18:30open class

Kalousková Hana

dospělí

více informací

Total Barre

Total Barre

pondělí 18:30 - 19:30open class

Kalousková Hana

dospělí

více informací

PortDeBras™

PortDeBras™

pondělí 19:30 - 20:30open class

Skutková Kristýna

dospělí

více informací

sál 3
Street Dance 10-14

Street Dance 10-14

pondělí 16:00 - 17:00kurz

Ladzianská Nika

děti 10-14 let

více informací

Broadway Junior 12-16

Broadway Junior 12-16

pondělí 17:00 - 18:30kurz

Ladzianská Nika

mírně pokročilí

12-16 let

více informací

Zumba

Zumba

pondělí 18:30 - 19:30open class

Skutková Kristýna

dospělí

více informací

Jazz Dance - mírně pokr.

Jazz Dance - mírně pokr.

pondělí 19:30 - 21:00open class

Kuťák Tomáš

mírně pokročilí

dospělí

více informací

útsál 1
Street Dance 6-10

Street Dance 6-10

úterý 16:00 - 17:00kurz

Hrubá Štěpánka

začátečníci

děti 6-10

více informací

The Mes(s) soutěžní tým 12-16 1/2

The Mes(s) soutěžní tým 12-16 1/2

úterý 17:00 - 18:30kurz

Ivkovič Nikola

12-16 let

více informací

Street Dance - středně pokr.

Street Dance - středně pokr.

úterý 18:30 - 19:30kurz

Ladzianská Nika

středně pokročilí

dospělí

více informací

Contemporary Dance - mírně pokr.

Contemporary Dance - mírně pokr.

úterý 19:30 - 21:00open class

Ladzianská Nika

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Taneční průprava 4-6

Taneční průprava 4-6

úterý 15:30 - 16:30kurz

Adámková Martina

děti 4-6 let

více informací

Taneční průprava 6-8

Taneční průprava 6-8

úterý 16:30 - 17:30kurz

Adámková Martina

děti 6-8 let

více informací

Musical Dance 8-12

Musical Dance 8-12

úterý 17:30 - 18:30kurz

Adámková Martina

děti 8-12 let

více informací

Balet - zač.

Balet - zač.

úterý 18:30 - 19:30kurz

Červíčková Pavlína

začátečníci

dospělí

více informací

Balet - mírně pokr.

Balet - mírně pokr.

úterý 19:30 - 21:00kurz

Červíčková Pavlína

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 3
Contemporary Dance 10-14

Contemporary Dance 10-14

úterý 15:30 - 17:00kurz

Plachá Monika

začátečníci

děti 10-14 let

více informací

Street Styles 10-14

Street Styles 10-14

úterý 17:00 - 18:00kurz

Vokounová Monika

začátečníci

děti 10-14 let

více informací

Street Styles - zač.

Street Styles - zač.

úterý 18:00 - 19:00kurz

Vokounová Monika

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance - zač.

Contemporary Dance - zač.

úterý 19:00 - 20:30kurz

Tököly Veronika

začátečníci

dospělí

více informací

stsál 1
Balet pro pokročilé a profi

Balet pro pokročilé a profi

středa 09:45 - 11:15open class

Horák Jiří

pokročilí

dospělí

více informací

Pilates

Pilates

středa 11:30 - 12:30open class

Illyenko R. Ivanna

dospělí

více informací

The Mes(s) soutěžní tým 8-12 1/2

The Mes(s) soutěžní tým 8-12 1/2

středa 16:00 - 17:30kurz

Kašparová Anna

děti 8-12 let

více informací

Street Choreo - zač.

Street Choreo - zač.

středa 17:30 - 18:30kurz

Kašparová Anna

začátečníci

dospělí

více informací

Jazz Dance - zač.

Jazz Dance - zač.

středa 18:30 - 20:00kurz

Kalousková Hana

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Taneční průprava 2-4

Taneční průprava 2-4

středa 15:30 - 16:15kurz

Hernychová Michaela

děti 2-4 let

více informací

Taneční průprava - 4-6

Taneční průprava - 4-6

středa 16:30 - 17:30kurz

Hernychová Michaela

děti 4-6 let

více informací

Pilates

Pilates

středa 17:30 - 18:30open class

Illyenko R. Ivanna

dospělí

více informací

Balet - zač.

Balet - zač.

středa 18:30 - 20:00kurz

Vrublevská Viktoria

začátečníci

dospělí

více informací

sál 3
Street Dance 8-12

Street Dance 8-12

středa 15:30 - 16:30kurz

Tarczalová Rozálie

začátečníci

děti 8-12 let

více informací

Contemporary Dance 12-16

Contemporary Dance 12-16

středa 16:30 - 18:00kurz

Rak Vojtěch

mírně pokročilí

12-16 let

více informací

Reggaeton - mírně pokr.

Reggaeton - mírně pokr.

středa 18:00 - 19:00kurz

Drašarová Martina

mírně pokročilí

dospělí

více informací

Salsaton

Salsaton

středa 19:00 - 20:00open class

Drašarová Martina

dospělí

více informací

čtsál 1
The Mes(s) soutěžní tým 8-12 2/2

The Mes(s) soutěžní tým 8-12 2/2

čtvrtek 15:30 - 17:00kurz

Manková Mirka "Miru"

děti 8-12 let

více informací

Street Dance 12-16

Street Dance 12-16

čtvrtek 17:00 - 18:00kurz

Manková Mirka "Miru"

začátečníci

12-16 let

více informací

The Mes(s) soutěžní tým 12-16 2/2

The Mes(s) soutěžní tým 12-16 2/2

čtvrtek 18:00 - 19:30kurz

Manková Mirka "Miru"

12-16 let

více informací

Balet - středně pokr.

Balet - středně pokr.

čtvrtek 19:30 - 21:00open class

Janeček Václav

středně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Taneční průprava 2-4

Taneční průprava 2-4

čtvrtek 15:30 - 16:15kurz

Adámková Martina

děti 2-4 let

více informací

Taneční průprava 4-6

Taneční průprava 4-6

čtvrtek 16:30 - 17:30kurz

Adámková Martina

děti 4-6 let

více informací

Total Barre

Total Barre

čtvrtek 17:30 - 18:30open class

Jančíková Dita

dospělí

více informací

Street Dance - zač.

Street Dance - zač.

čtvrtek 18:30 - 19:30kurz

Hrubá Štěpánka

začátečníci

dospělí

více informací

Street Dance - mírně pokr.

Street Dance - mírně pokr.

čtvrtek 19:30 - 20:30kurz

Hrubá Štěpánka

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 3
Mini Broadway 8-12

Mini Broadway 8-12

čtvrtek 16:00 - 17:00kurz

Jančíková Dita

děti 8-12 let

více informací

DOT504 Junior 2/3

DOT504 Junior 2/3

čtvrtek 17:00 - 18:30kurz

Hernychová Michaela, Tököly Veronika

12-16 let

více informací

Contemporary Dance - zač.

Contemporary Dance - zač.

čtvrtek 18:30 - 20:00kurz

Hernychová Michaela

začátečníci

dospělí

více informací

sál 1
DOT504 Junior 3/3

DOT504 Junior 3/3

pátek 16:00 - 17:30kurz

Králík David

12-16 let

více informací

Balet - pokročilí

Balet - pokročilí

pátek 17:30 - 19:00open class

Janeček Václav

pokročilí

dospělí

více informací

sosál 1
Balet - zač.

Balet - zač.

sobota 13:00 - 14:00open class

Kůrová Jana

začátečníci

dospělí

více informací

Balet - mírně pokr.

Balet - mírně pokr.

sobota 14:00 - 15:30open class

Kůrová Jana

mírně pokročilí

dospělí

více informací

Jazz Dance

Jazz Dance

sobota 15:30 - 17:00open class

Kuťák Tomáš

dospělí

více informací

sál 3
Dancehall

Dancehall

sobota 13:00 - 14:00open class

Manková Mirka "Miru", Hrubá Štěpánka

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

sobota 14:00 - 15:30open class

Poupová Anna

dospělí

více informací

Zobrazit podrobný filtr >>