English version | Česká verze

Rozvrh

Rozvrh sezóny únor - červen 2023 (30.1.2023 - 30.6.2023) - lokalita Národní

Legenda: Dětské kurzy Kurzy pro dospělé Open Class lekce Open Class lekcetaké s kartou MultiSport
07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
posál 1
Balet pro pokročilé a profi

Balet pro pokročilé a profi

pondělí 10:00 - 11:30open class

Vrublevská Viktoria

středně pokročilí

dospělí

více informací

Pilates

Pilates

pondělí 11:30 - 12:30open class

Illyenko R. Ivanna

dospělí

více informací

Contemporary Dance 10-14 MP

Contemporary Dance 10-14 MP

pondělí 15:30 - 17:00kurz

Ottová Lenka

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Street Dance 12-16

Street Dance 12-16

pondělí 17:00 - 18:00kurz

Veselá Barbora

začátečníci

12-16 let

více informací

Zumba

Zumba

pondělí 18:00 - 19:00open class

Skutková Kristýna

dospělí

více informací

Contemporary Dance MP

Contemporary Dance MP

pondělí 19:00 - 20:30kurz

Rak Vojtěch

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Taneční průprava 2-4

Taneční průprava 2-4

pondělí 10:00 - 10:45kurz

Adámková Martina

děti 2-4 let

více informací

Taneční průprava 2-4

Taneční průprava 2-4

pondělí 11:00 - 11:45kurz

Adámková Martina

děti 2-4 let

více informací

Taneční průprava 3-5

Taneční průprava 3-5

pondělí 15:30 - 16:30kurz

Adámková Martina

děti 3-5

více informací

Taneční průprava 4-6

Taneční průprava 4-6

pondělí 16:30 - 17:30kurz

Adámková Martina

děti 4-6 let

více informací

Pilates

Pilates

pondělí 17:30 - 18:30open class

Kalousková Hana

dospělí

více informací

Total Barre

Total Barre

pondělí 18:30 - 19:30open class

Kalousková Hana

dospělí

více informací

Balet Z

Balet Z

pondělí 19:30 - 21:00kurz

Vrublevská Viktoria

začátečníci

dospělí

více informací

sál 3
Street Dance 10-14

Street Dance 10-14

pondělí 16:00 - 17:00kurz

Ladzianská Nika

začátečníci

děti 10-14 let

více informací

Broadway Junior 12-16

Broadway Junior 12-16

pondělí 17:00 - 18:30kurz

Ladzianská Nika

mírně pokročilí

12-16 let

více informací

Dancehall

Dancehall

pondělí 18:30 - 19:30open class

Hrubá Štěpánka

dospělí

více informací

Jazz Dance Z

Jazz Dance Z

pondělí 19:30 - 21:00kurz

Kuťák Tomáš

začátečníci

dospělí

více informací

útsál 1
Street Dance 6-10

Street Dance 6-10

úterý 16:00 - 17:00kurz

Veselá Barbora

začátečníci

děti 6-10

více informací

Hip Hop soutěžní tým 10-16

Hip Hop soutěžní tým 10-16

úterý 17:00 - 18:30kurz

Ivkovič Nikola

12-16 let

více informací

Street Dance MP

Street Dance MP

úterý 18:30 - 19:30kurz

Ladzianská Nika

mírně pokročilí

dospělí

více informací

Contemporary Dance MP

Contemporary Dance MP

úterý 19:30 - 21:00open class

Ladzianská Nika

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Taneční průprava 3-5

Taneční průprava 3-5

úterý 15:00 - 16:00kurz

Adámková Martina

děti 3-5

více informací

Taneční průprava 4-6

Taneční průprava 4-6

úterý 16:00 - 17:00kurz

Adámková Martina

děti 4-6 let

více informací

Taneční průprava 6-8

Taneční průprava 6-8

úterý 17:00 - 18:00kurz

Adámková Martina

děti 6-8 let

více informací

Balet Z

Balet Z

úterý 18:00 - 19:00kurz

Červíčková Pavlína

začátečníci

dospělí

více informací

Taneční pro dospělé Z

Taneční pro dospělé Z

úterý 20:00 - 21:30kurz

Tancibudek Miloš

začátečníci

dospělí

více informací

sál 3
Contemporary Dance 10-14

Contemporary Dance 10-14

úterý 15:30 - 17:00kurz

Ottová Lenka

začátečníci

děti 10-14 let

více informací

Hip Hop 12-16

Hip Hop 12-16

úterý 17:00 - 18:00kurz

Manková Mirka "Miru"

začátečníci

12-16 let

více informací

Street Dance Z

Street Dance Z

úterý 18:00 - 19:00kurz

Manková Mirka "Miru"

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance Z

Contemporary Dance Z

úterý 19:00 - 20:30kurz

Červíčková Pavlína

začátečníci

dospělí

více informací

stsál 1
Balet pro pokročilé a profi

Balet pro pokročilé a profi

středa 09:45 - 11:15open class

Horák Jiří

pokročilí

dospělí

více informací

Pilates

Pilates

středa 11:30 - 12:30open class

Illyenko R. Ivanna

dospělí

více informací

Street Dance 8-14

Street Dance 8-14

středa 16:00 - 17:00kurz

Kašparová Anna

začátečníci

děti 8-14 let

více informací

MTV Style 12-16

MTV Style 12-16

středa 17:00 - 18:00kurz

Horčičková Lucie

začátečníci

12-16 let

více informací

80's Style

80's Style

středa 18:00 - 19:00open class

Horčičková Lucie

dospělí

více informací

Balet SP

Balet SP

středa 19:30 - 21:00open class

Horák Jiří

středně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Taneční průprava 2-4

Taneční průprava 2-4

středa 15:30 - 16:15kurz

Hernychová Michaela

děti 2-4 let

více informací

Contemporery Dance 8-12

Contemporery Dance 8-12

středa 16:30 - 17:30kurz

Chudějová Kristýna

začátečníci

děti 8-12 let

více informací

Pilates

Pilates

středa 17:30 - 18:30open class

Illyenko R. Ivanna

dospělí

více informací

DOT504 Junior

DOT504 Junior

středa 18:30 - 20:00kurz

Iemolo Daniele

12-16 let

více informací

sál 3
Street Dance 6-10

Street Dance 6-10

středa 15:30 - 16:30kurz

Tarczalová Rozálie

děti 6-10

více informací

Contemporary Dance 12-16

Contemporary Dance 12-16

středa 16:30 - 18:00kurz

Rak Vojtěch

mírně pokročilí

12-16 let

více informací

Reggaeton Z

Reggaeton Z

středa 18:00 - 19:00kurz

Drašarová Martina

začátečníci

dospělí

více informací

Salsaton

Salsaton

středa 19:00 - 20:00open class

Drašarová Martina

dospělí

více informací

čtsál 1
Street Dance 8-12

Street Dance 8-12

čtvrtek 15:30 - 16:30kurz

Manková Mirka "Miru"

začátečníci

děti 8-12 let

více informací

Hip Hop soutěžní tým 10-16

Hip Hop soutěžní tým 10-16

čtvrtek 16:30 - 18:00kurz

Manková Mirka "Miru"

12-16 let

více informací

Street Dance 12-16

Street Dance 12-16

čtvrtek 18:00 - 19:00kurz

Manková Mirka "Miru"

začátečníci

12-16 let

více informací

Musical Dance Z

Musical Dance Z

čtvrtek 19:00 - 20:30kurz

Kuťák Tomáš

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Taneční průprava 6-8

Taneční průprava 6-8

čtvrtek 16:00 - 17:00kurz

Jančíková Dita

děti 6-8 let

více informací

Mini Broadway 8-12

Mini Broadway 8-12

čtvrtek 17:00 - 18:00kurz

Jančíková Dita

děti 8-12 let

více informací

Total Barre

Total Barre

čtvrtek 18:00 - 19:00open class

Jančíková Dita

dospělí

více informací

Balet MP

Balet MP

čtvrtek 19:00 - 20:30open class

Červíčková Pavlína, Hrzalová Zuzana

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 3
DOT504 Junior

DOT504 Junior

čtvrtek 17:30 - 19:00kurz

Králík David

12-16 let

více informací

High Heels Fusion

High Heels Fusion

čtvrtek 19:00 - 20:00open class

Pokorná Tereza

začátečníci

dospělí

více informací

sál 1
DOT504 Junior

DOT504 Junior

pátek 16:00 - 17:30kurz

Hernychová Michaela

12-16 let

více informací

Balet P

Balet P

pátek 17:30 - 19:00open class

Janeček Václav

pokročilí

dospělí

více informací

sosál 1
Balet Z

Balet Z

sobota 13:00 - 14:00open class

Vrublevská Viktoria

začátečníci

dospělí

více informací

Balet MP

Balet MP

sobota 14:00 - 15:30open class

Vrublevská Viktoria

mírně pokročilí

dospělí

více informací

Jazz Dance

Jazz Dance

sobota 15:30 - 17:00open class

Kuťák Tomáš

dospělí

více informací

sál 3
Dancehall

Dancehall

sobota 13:00 - 14:00open class

Manková Mirka "Miru", Hrubá Štěpánka

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

sobota 14:00 - 15:30open class

Ivkovič Nikola

dospělí

více informací

Twerk

Twerk

sobota 15:30 - 16:30open class

Árendášová Paula

dospělí

více informací

Zobrazit podrobný filtr >>