English version | Česká verze

Rozvrh

Rozvrh sezóny září 2021 - leden 2022 (6.9.2021 - 30.1.2022) - lokalita Národní

Legenda: Dětské kurzy Kurzy pro dospělé Open Class lekce
07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
posál 1
Balet pro mírně- a pokročilé

Balet pro mírně- a pokročilé

pondělí 10:00 - 11:30open class

Hrzalová Zuzana

mírně pokročilí

dospělí

více informací

Pilates

Pilates

pondělí 11:30 - 12:30open class

Illyenko R. Ivanna

dospělí

více informací

Contemporary Dance 10-14

Contemporary Dance 10-14

pondělí 15:30 - 17:00kurz

Ottová Lenka

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Latino Dance 8-12

Latino Dance 8-12

pondělí 17:00 - 18:00kurz

Skutková Kristýna

začátečníci

děti 8-12 let

více informací

Zumba

Zumba

pondělí 18:00 - 19:00open class

Skutková Kristýna

dospělí

více informací

Contemporary Dance zač.

Contemporary Dance zač.

pondělí 19:00 - 20:30kurz

Onderková Barbora

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Taneční průprava 2-4

Taneční průprava 2-4

pondělí 10:00 - 10:45kurz

Adámková Martina

děti 2-4 let

více informací

Taneční průprava 3-5

Taneční průprava 3-5

pondělí 15:30 - 16:30kurz

Adámková Martina

děti 3-5

více informací

Taneční průprava 4-6

Taneční průprava 4-6

pondělí 16:30 - 17:30kurz

Adámková Martina

děti 4-6 let

více informací

Pilates

Pilates

pondělí 17:30 - 18:30open class

Kalousková Hana

dospělí

více informací

Total Barre

Total Barre

pondělí 18:30 - 19:30open class

Kalousková Hana

dospělí

více informací

Balet zač.

Balet zač.

pondělí 19:30 - 21:00kurz

Vrublevská Viktoria

začátečníci

dospělí

více informací

sál 3
Street Dance 10-14

Street Dance 10-14

pondělí 16:00 - 17:00kurz

Ladzianská Nika

začátečníci

děti 10-14 let

více informací

Broadway Junior 10-14

Broadway Junior 10-14

pondělí 17:00 - 18:00kurz

Ladzianská Nika

začátečníci

děti 10-14 let

více informací

Broadway Junior 12-16

Broadway Junior 12-16

pondělí 18:00 - 19:30kurz

Ladzianská Nika

začátečníci

12-16 let

více informací

Jazz Dance zač.

Jazz Dance zač.

pondělí 19:30 - 21:00kurz

Kuťák Tomáš

začátečníci

dospělí

více informací

útsál 1
Hip Hop soutěžní tým 1 (1/2)

Hip Hop soutěžní tým 1 (1/2)

úterý 15:30 - 17:00kurz

Info

děti 12-15

více informací

Hip Hop soutěžní tým 2 (1/2)

Hip Hop soutěžní tým 2 (1/2)

úterý 17:00 - 18:30kurz

Info

děti 12-15

více informací

Street Dance Z+MP

Street Dance Z+MP

úterý 18:30 - 19:30kurz

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance Z+MP

Contemporary Dance Z+MP

úterý 19:30 - 21:00open class

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Taneční průprava 3-5

Taneční průprava 3-5

úterý 15:00 - 16:00kurz

Adámková Martina

děti 3-5

více informací

Taneční průprava 4-6

Taneční průprava 4-6

úterý 16:00 - 17:00kurz

Adámková Martina

děti 4-6 let

více informací

Taneční průprava 6-8

Taneční průprava 6-8

úterý 17:00 - 18:00kurz

Adámková Martina

děti 6-8 let

více informací

Pilates

Pilates

úterý 18:00 - 19:00open class

Skutková Kristýna

dospělí

více informací

Balet - začátečníci

Balet - začátečníci

úterý 19:00 - 20:00kurz

Červíčková Pavlína

začátečníci

dospělí

více informací

sál 3
Contemporary Dance 10-14 zač.

Contemporary Dance 10-14 zač.

úterý 16:00 - 17:30kurz

Ottová Lenka

začátečníci

děti 10-14 let

více informací

Hip Hop 12-16

Hip Hop 12-16

úterý 17:30 - 18:30kurz

Manková Mirka "Miru"

začátečníci

12-16 let

více informací

Contemporary Dance Z+MP

Contemporary Dance Z+MP

úterý 18:30 - 20:00kurz

Onderková Barbora

začátečníci

dospělí

více informací

Balet středně pokr.

Balet středně pokr.

úterý 20:00 - 21:30open class

Horák Jiří

středně pokročilí

dospělí

více informací

stsál 1
Balet pro mírně- a pokročilé

Balet pro mírně- a pokročilé

středa 09:45 - 11:15open class

Horák Jiří

mírně pokročilí

dospělí

více informací

Pilates

Pilates

středa 11:30 - 12:30open class

Skutková Kristýna

dospělí

více informací

Street Dance 8-12

Street Dance 8-12

středa 16:00 - 17:00kurz

Mašura Matěj

začátečníci

děti 8-12 let

více informací

Street Dance 10-14

Street Dance 10-14

středa 17:00 - 18:00kurz

Mašura Matěj

začátečníci

děti 10-14 let

více informací

80¨s Style

80¨s Style

středa 18:00 - 19:00open class

Horčičková Lucie

dospělí

více informací

Reggaeton

Reggaeton

středa 19:00 - 20:00kurz

Mašura Matěj

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Taneční průprava 2-4

Taneční průprava 2-4

středa 10:00 - 10:45kurz

Adámková Martina

děti 2-4 let

více informací

Moderní tanec 8-12

Moderní tanec 8-12

středa 15:30 - 16:30kurz

Wolná Vendula

začátečníci

děti 8-12 let

více informací

MTV Style 12-16

MTV Style 12-16

středa 16:30 - 17:30kurz

Horčičková Lucie

začátečníci

12-16 let

více informací

Pilates

Pilates

středa 17:30 - 18:30open class

Illyenko R. Ivanna

dospělí

více informací

Balet - začátečníci

Balet - začátečníci

středa 18:30 - 19:30kurz

Kšírová Tamara

začátečníci

dospělí

více informací

Balet - mírně pokr.

Balet - mírně pokr.

středa 19:30 - 21:00open class

Vrublevská Viktoria

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 3
Taneční akrobacie 12-16

Taneční akrobacie 12-16

středa 16:30 - 18:00kurz

Rak Vojtěch

mírně pokročilí

12-16 let

více informací

PortDeBras™

PortDeBras™

středa 18:00 - 19:00open class

Skutková Kristýna

dospělí

více informací

Latino Fusion - začátečníci

Latino Fusion - začátečníci

středa 19:00 - 20:00kurz

Skutková Kristýna

začátečníci

dospělí

více informací

Taneční pro dospělé - pokročilí

Taneční pro dospělé - pokročilí

středa 20:00 - 21:30open class

Tancibudek Miloš

mírně pokročilí

dospělí

více informací

čtsál 1
Street Dance 8-12

Street Dance 8-12

čtvrtek 15:30 - 16:30kurz

Manková Mirka "Miru"

začátečníci

děti 8-12 let

více informací

Hip Hop soutěžní tým 2 (2/2)

Hip Hop soutěžní tým 2 (2/2)

čtvrtek 16:30 - 18:00kurz

Info

děti 12-15

více informací

Street Dance 12-16

Street Dance 12-16

čtvrtek 18:00 - 19:00kurz

Manková Mirka "Miru"

začátečníci

12-16 let

více informací

Musical Dance - začátečníci

Musical Dance - začátečníci

čtvrtek 19:00 - 20:30kurz

Kuťák Tomáš

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Taneční průprava 6-8

Taneční průprava 6-8

čtvrtek 16:00 - 17:00kurz

Jančíková Dita

děti 6-8 let

více informací

Mini Broadway 8-12

Mini Broadway 8-12

čtvrtek 17:00 - 18:00kurz

Jančíková Dita

začátečníci

děti 8-12 let

více informací

Pilates

Pilates

čtvrtek 18:00 - 19:00open class

Titzová Pavlína

dospělí

více informací

Balet - mírně pokr.

Balet - mírně pokr.

čtvrtek 19:00 - 20:30kurz

Horák Jiří

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 3
Balet pro děti 8-14

Balet pro děti 8-14

čtvrtek 15:30 - 16:30kurz

Červíčková Pavlína

začátečníci

děti 8-14 let

více informací

Balet pro děti 8-14

Balet pro děti 8-14

čtvrtek 16:30 - 17:30kurz

Červíčková Pavlína

mírně pokročilí

děti 8-14 let

více informací

DOT504 Junior

DOT504 Junior

čtvrtek 17:30 - 19:00kurz

Info

12-16 let

více informací

Dancehall - začátečníci

Dancehall - začátečníci

čtvrtek 19:00 - 20:00kurz

Hrubá Štěpánka

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance - pokročilí

Contemporary Dance - pokročilí

čtvrtek 20:00 - 21:30open class

Orszulik Eduard Adam

pokročilí

dospělí

více informací

sál 1
Hip Hop soutěžní tým 1 (2/2)

Hip Hop soutěžní tým 1 (2/2)

pátek 16:00 - 17:30kurz

Info

děti 12-15

více informací

Balet - pokročilí

Balet - pokročilí

pátek 18:00 - 19:30open class

Janeček Václav

pokročilí

dospělí

více informací

sál 3
DOT504 Junior

DOT504 Junior

pátek 16:00 - 17:30kurz

Hernychová Michaela

12-16 let

více informací

Contemporary Dance 12-16

Contemporary Dance 12-16

pátek 17:30 - 19:00kurz

Rak Vojtěch

mírně pokročilí

12-16 let

více informací

sosál 1
Balet - zařčátečníci

Balet - zařčátečníci

sobota 13:00 - 14:00open class

Vrublevská Viktoria

začátečníci

dospělí

více informací

Balet - mírně pokr.

Balet - mírně pokr.

sobota 14:00 - 15:30open class

Vrublevská Viktoria

mírně pokročilí

dospělí

více informací

Jazz Dance

Jazz Dance

sobota 15:30 - 17:00open class

Kuťák Tomáš

dospělí

více informací

sál 3
Street Dance

Street Dance

sobota 13:00 - 14:00open class

Ivkovič Nikola

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

sobota 14:00 - 15:30open class

Ivkovič Nikola

dospělí

více informací

Reggaeton

Reggaeton

sobota 15:30 - 16:30open class

Čáderová Sylvia

dospělí

více informací

Zobrazit podrobný filtr >>