English version | Česká verze

Novinky

Letní Hip Hop workshop – srpen 2022

21.4.2022
THE MES(s) – Hip Hop soutěžní tým studia DANCE PERFECT pořádá od 15. do 19. srpna 2022 letní workshop hiphopových tanečních stylů pro všechny zájemce od 10 do 15 let.

Od pondělí do pátku tři 90minutové lekce denně + doprovodný program. V ceně workshopu jsou i obědy v restauraci U medvídků, sousedící se studiem.


Místo konání
Taneční studio DANCE PERFECT
Národní třída 25, Praha 1 – palác Metro, schodiště D.

Datum konání
15. – 19. srpna 2022 (pondělí–pátek) od 10:00 – 16:15 hod.

Komu je workshop určen
Workshop je určen začínajícím nebo pokročilejším tanečníkům, kteří se zajímají o Hip Hop a jeho jednotlivé styly.
Po úspěšném absolvování workshopu se zájemci mohou stát členy Hip Hop soutěžního týmu The Mes(s) studia DANCE PERFECT.Účastníci absolvují tři 90minutové lekce denně a další doplňkové aktivity.
Tedy celkem čtrnáct 90minutových lekcí + zvláštní program workshopu – taneční battle a choreo ukázky.Přihlášky na workshop
Formulář přihlášky na Hip-Hop Workshop naleznete zde. Vytištěnou přihlášku vyplňte, naskenujte a pošlete na info@danceperfect.cz nebo ji odevzdejte na recepci studia.
Přihlásit se můžete i telefonicky na čísle 221 085 260 nebo 602 558 339 (kancelář studia, po-čt mezi 10:00-16:00).

Přihlášku lze vyplnit také jako elektronický formulář a odeslat na náš e-mail info@danceperfect.cz.
Link ke stažení el. přihlášky je v záhlaví tohoto článku.

Pokud nedisponujete u elektronické přihlášky digitálním podpisem, ponechte pole podpisu volné a přihlášku signujte vytištěnou v první den workshopu.

Cena workshopu
Kč 4.700,-

Platba workshopu
V hotovosti nebo platební kartou při odevzdání přihlášky na recepci nebo bankovním převodem, kdy vám po přijetí přihlášky zašleme údaje potřebné pro platbu převodem a QR kódem.

Pozor: pro úhradu Hip-Hop workshopu není možno použít voucherů Sodexo, Edenred Benefit Plus, Benefity apod.

Pokud bude termín Hip-Hop workshopu zrušen v rámci protipandemických opatření před svým zahájením, bude vám celá částka za Hip-Hop workshop vrácena.Rozsah výuky
5 dní, tři 90minutové lekce denně + doprovodný program. V ceně workshopu je rovněž 5 obědů v restauraci U medvídků, sousedící se studiem DANCE PERFECT.

Denní program workshopu
• 10:00-11:30 lekce I
• 11:30-13:00 oběd (ve spolupráci s restaurací U medvídků)
• 13:00-14:30 lekce II
• 14:45-16:15 lekce III
A navíc v pátek 19. 8. od 17:00 Choreo ukázky


Lektoři workshopuMiru Manková, Dance Perfect – Zkušená tanečnice a trenérka Hip Hopu, House, Dancehallu a Afro pro děti, juniory i pro dospělé. Nejsou ji cizí ani latino styly jako Salsa, Bachata, Zouk aj.


Nikola Ivkovič, Dance Perfect – Zkušený a erudovaný hiphoper s mezinárodní praxí se věnuje nejrůznějším nejen streetovým stylům, ale i Contemporary Dance. Zajímá ho tanec v nejširších souvislostech. Vítěz tanečních soutěží Dance Battle v kategorii Experimental.


Aneta Prchalová – Profesionální tanečnice, lektor a choreograf streetových stylů (House, Hip-Hop, Locking, Popping aj.) s bohatou taneční a hereckou praxí, sahající od tance a stepu až po akrobacii, herectví a modeling. Vyučuje v renomovaných studiích jako Fantasy Dance Studio, Dance Academy, Opatow Flavours aj.Vojta Rak, Dance Perfect – člen renomovaného souboru 420people, tanečník a lektor Contemporary Dance i klasického baletu povede lekce taneční akrobacie, kde získají účastníci základy obratnosti a flexibility, nutné pro jejich taneční styly.