English version | Česká verze

Novinky

Letní Street Camp pro všechny zájemce o streetové styly a o skvělou zábavu

1.3.2022
Studio DANCE PERFECT pořádá od 25. do 29. července 2022 letní Street Camp pro všechny příznivce moderních tanečních stylů od 6 do 12 let s výukou různých streetových technik.

Na programu jsou od pondělí do pátku dvě 90minutové lekce denně a kreativní workshopy spojené s přípravou kostýmů a rekvizit pro závěrečné vystoupení, určené pro rodiče, kamarády a přátele jako doprovodný program.


Místo konání
Taneční studio DANCE PERFECT
Národní třída 25, Praha 1 – palác Metro, schodiště D.

Datum konání
25. – 29. července 2022 (pondělí–pátek) od 8:00 – 17:00 hod.

Komu je Street Camp určen
Street Camp je určen všem zájemcům o moderní streetové taneční styly.
Street Camp vás naučí základy všeho, co správný tanečník potřebuje: techniku, výraz, krátká chorea i nejrůznější pohybové souboje (battly).

Výkonnostní úrovně
Street Camp je určen všem, kdo mají chuť naučit se něco nového, rozšířit si svůj taneční a hudební rozhled a poznat nové kamarády.
Výuka vždy bere ohled na věkové a výkonnostní rozdíly účastníků tak, aby přípravu zvládli všichni a skvěle se při tom bavili.

Náplň campu
Účastníci Street Campu absolvují celkem deset 90minutových street dance lekcí a pět 90minutových kreativních dílen, věnovaných přípravě krátkého závěrečného vystoupení pro rodiče, kamarády a známé v pátek od 17 hodin.

Denní program campu
• 08:00-09:00 příchod účastníků
• 09:00-10:30 Street Dance I. lekce
• 10:30-11:00 svačina *
• 11:00-12:30 kreativní činnost (příprava kostýmů a rekvizit na závěrečné vystoupení) + hry
• 12:30-13:00 oběd *
• 13:00-14:30 vycházka na Žofín s venkovním programem nebo jiný alternativní program
• 14:30-14:45 svačina *
• 14:45-16:00 Street Dance II. lekce
• 16:00-17:00 odchod účastníků
Zvláštní program:
• Pátek 29. 7. od 17:00 závěrečné choreo vystoupení pro rodiče a přátele
* Svačiny budou mít účastníci vlastní, teplé obědy budou pro děti připraveny v restauraci U Medvídků. K dispozici bude pro účastníky po celý den balená nebo filtrovaná voda.

Přihlášky na Street Camp
Formulář přihlášky na Street Camp naleznete zde. Vytištěnou přihlášku vyplňte, naskenujte a pošlete na info@danceperfect.cz nebo ji odevzdejte na recepci studia.
Přihlásit se můžete i telefonicky na čísle 221 085 260 nebo 602 558 339 (kancelář studia, po-čt mezi 10:00-16:00).
Přihlášku lze vyplnit také jako elektronický formulář a odeslat na náš e-mail info@danceperfect.cz.
Pokud nedisponujete u elektronické přihlášky digitálním podpisem, ponechte pole podpisu volné a přihlášku signujte vytištěnou v první den workshopu.

Cena Street Campu
Kč 3.900,-

Platba Campu
V hotovosti nebo platební kartou při odevzdání přihlášky na recepci nebo bankovním převodem, kdy vám po přijetí přihlášky zašleme údaje potřebné pro platbu převodem a QR kódem.

Pozor: pro úhradu Street Campu není možno použít poukázek Sodexo, Edenred Benefit Plus, Benefity apod.

Pokud bude termín Street Campu zrušen v rámci protipandemických opatření před svým zahájením, bude vám celá částka za Street Camp vrácena.

Lektoři

Miru Manková – tanečnice, lektorka a choreografka streetových a moderních technik. Věnuje se především stylům hip hop, house dance, dancehall a afro. Za důležité ale považuje komplexnost výuky, proto jsou pro ni důležité i styly jako poppin, lockin či waacking.
Od r. 2013 působí ve street dance skupině Afresh Dance Community, se kterou soutěžila i v zahraničí na Hip Hop Unite nebo World of Dance (Paříž, Berlín).
Pravidelně se účastní tanečních kempů jako Street Dance Kemp (SDK Europe) nebo Groove days, festivalu La Primavera social dance festival se styly jako je salsa, bachata, zouk aj.
Účinkovala např. v zahajovací show Star Dance – Hvězdy tančí pro paraple (ČT), byla účastnicí projektů Landscape festival, Náplavka k světu či tanečního video projektu MURAKAMI.

Karla Najvertová se od mládí věnovala Street dance. Ve skupině Beat Up se v roce 2018 se stala Mistryní Evropy.
Od r. 2020 žije v Praze a účinkuje ve skupině Brownies známého tanečního dua Zizoe & Wahe, které se zaměřuje na Street dance kulturu v Čechách. Nyní se Karla zaměřuje na styl Dancehall, v němž se letos měsíc zdokonalovala na Jamajce, kde poznávala celou kulturu tamní taneční scény. V prosinci 2021 v něm vyhrála Dancehall taneční battle.
V současnosti také učí v taneční škole, kde vede několik jejích složek, s nimiž pravidelně jezdí na workshopy, letní campy a soutěže.