English version | Česká verze

Kurzy

Kurzy

Kurzy tance (tanečních stylů)

Kurzy jsou výukové, pololetní a probíhají v sezónách září-leden a únor-červen. Rozsah pololetního kurzu je jedna lekce v délce 45, 60 nebo 90 minut týdně. Přistoupení do kurzu v probíhající sezóně je možné. Pololetní kurzovné se v průběhu sezóny snižuje v krocích po 1 měsíci.

V kurzech se formou pravidelné výuky vyučuje technika a prvky daného tanečního stylu.

Úroveň kurzů pro dospělé je určena především začátečníkům a mírně pokročilým. Kurzy jsou označeny v rozvrhu podle následujícího klíče:

  • Z - začátečníci
  • MP - mírně pokročilí
  • SP - středně pokročilí
  • P - pokročilí a profi

Open Class lekce

Tyto lekce je možné - na rozdíl od pravidelných kurzů - navštěvovat libovolně, nepravidelně, podle individuálních možností.

Lekce Open Class se platí jednotlivě, lze zakoupit také cenově zvýhodněnou permanentku na 5, 10 nebo 20 lekcí s omezenou dobou platnosti - viz ceník.

Open Class lekce zahrnují především fitness aktivity (Pilates, Yogu, Zumbu aj.) nebo víkendové lekce tanečních stylů, vedené rekreační formou.

Léto ve studiu

Speciální program, přizpůsobený letnímu provozu, složený ze čtyřdenních seminářů jednotlivých tanečních stylů a Open Class lekcí fitness aktivit. Letní program probíhá každý týden od pondělí do čtvrtka.

Něco navíc pro milovníky tance

Ti, kteří se chtějí tanci věnovat intenzívně, nabízíme cenově zvýhodněný přístup do studia Zlatý čip, umožňující návštěvu až 5 lekcí týdně bez ohledu na to, zda se jedná o kurz nebo Open Class lekci, bez ohledu na jejich délku (60 nebo 90 minut).

Exkluzívní členství v našem studiu - Executive Class - nabízíme pro ty, kteří chtějí studio navštěvovat bez jakýchkoliv omezení a s vyšším přidruženým servisem.