English version | Česká verze

Kurzy a lekce pro dospělé

Taneční pro dospělé

Taneční pro dospělé

začátečníci, pokročilí

pouze páry

I v době vlády nejrůznějších cool tanečních stylů (Hip Hopu, Street Dance, R’n’B nebo Dancehallu) neztrácejí klasické společenské tance na svém významu. Svatby, plesy, firemní večírky, reprezentativní akce – to jsou příležitosti připomenout si, co jsme z tanečních již dávno zapomněli, nebo co jsme dosud nezkusili.

Vše se naučit nebo si osvěžit téměř zapomenuté můžete právě v našem kurzu. Na svírající bílý límeček, propocený oblek a prkennou atmosféru zapomeňte.

Kursy společenského tance ve studiu DANCE PERFECT probíhají v uvolněné atmosféře, v oblečení, které vám vyhovuje, v malém kolektivu 10-12 párů a s lektorem, který se vám plně věnuje.

Naučíte se všechny základní tance, se kterými se můžete setkat, naučíte se atraktivní, ale jednoduché taneční variace a hlavně - naučíte se, jak při tanci dobře vypadat. Waltz, valčík, foxtrot, tango, ča-ča, rumba, samba, jive, naše polka i základy salsy se naučíte tak, aby vás tyto rytmy ve společnosti nezaskočily. Navíc při tom zažijete spoustu zábavy.

Lektorem tanečních kurzů je Miloš Tancibudek - jeden z největších odborníků na společenský tanec u nás, společně se svými okouzlujícími partnerkami - Kateřinou Horáčkovou pro základní taneční a Martinou Wolfovou pro kurzy pokročilých.

Doporučené vybavení: společenská obuv pro pány i pro dámy (ne jehlové podpatky), neformální odpolední oblečení. Pro pestrou nabídku taneční obuvi navštivte www.hellerdance.cz

Lektoři