English version | Česká verze

Kurzy a lekce pro dospělé

Sexy Heels

Sexy Heels

začátečníci, mírně pokročilí

Sexy Heels je současný taneční styl na podpatcích vyjadřující ženskost, smyslnost a svůdnost. Je směsí femininních pohybů vycházejících z jazzové techniky, baletního držení těla, inspirován žánry jako burlesque, vogue femme, waacking a používá i prvky street dance či latinsko-amerických tanců.

Lekce pozůstává z rozcvičky, stretchingu a choreografie. Naučíte se jak stát, kráčet a tančit v podpatcích, jak pózovat jako modelka, zlepšit si držení těla, zvýšit si sebevědomí, jak vyjádřit svojí ženskost pohybem, tvářit se svůdně a cítit se u toho elegantně, ale ne vulgárně.

Ginger tvoří choregorafie na kultovní písně pop music, r’n’b, sexy rock’n’roll či vintage kabaretní hudbu. Střídá hudební žánry, protože ženskost má mnoho podob a někdy se chceme cítit jako diva Beyoncé, jindy zas jako rock star a nebo spíše jako něžná Marilyn Monroe.

Co na sebe
Na lekci prosím přijďte hezky upravené, v strečovém outfitu a v tanečních podpatcích (doporučujeme značky Burju shoes a Joheela). Outdoorové podpatky s černou podrážkou, které zanechávají šmouhy na podlaze, nejsou vhodné. Lekce je vhodná pro všechny (all genders) od 15 let.

Ukázka lekce Sexy Heels.

Lektoři