English version | Česká verze

Klientská sekce

Klientská sekce (Client section) webu - více informací pro vás.

Od 1. června nabízíme všem držitelům permanentek novou službu: přehled o stavu jejich permanentky - druhu zakoupené permanentky, stavu jejího čerpání a zbývající době platnosti. To vše v nově zřízené Klientské sekci našich webových stránek.

Pro získání potřebných informací postačí zaregistrovat se v Klientské sekci (červené tlačítko vpravo nahoře na domovské stránce) a po prvním přihlášení si zvolit uživatelské heslo. Od této chvíle budete mít všechny potřebné informace jako na dlani: jaký druh permanentky vlastníte, kolik lekcí jste z ní již vyčerpali, kolik času zbývá do uplynutí její platnosti. Ve svém profilu v Klientské sekci si můžete navíc nastavit automatické zasílání upozornění na blížící se konec platnosti Vaší permanentky. Současně si můžete z našeho webového rozvrhu objednat permanentku novou.

Jak se zaregistrujete? Jednoduše. Ověřte si, že e-mailová adresa, kterou jste ve studiu uvedli při vaší první registraci, odpovídá skutečnosti. Tuto e-mailovou adresu zadejte v přihlašovacím dialogu Klientské sekce. Na tuto adresu vám bude obratem zasláno výchozí přihlašovací heslo do Klientské sekce. Po Vašem prvním přihlášení si budete moci toto heslo změnit za takové, které vám bude lépe vyhovovat.

Pokud se stane, že heslo zapomenete, bude vám stejnou cestou - na váš platný e-mail - zasláno heslo nové.

Věříme, že se vznikající novou službou Klientská sekce budete spokojeni.

Klientská sekce webu - manuál pro obsluhu