English version | Česká verze

Rozvrh

Rozvrh sezóny - lokalita Národní

Legenda: Dětské kurzy Kurzy pro dospělé Open Class lekce Semináře
07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
po
3.7.
sál 1
Balet - mírně pokročilí

Balet - mírně pokročilí

pondělí 17:30 - 19:00seminář

Lidová Klára

mírně pokročilí

dospělí

více informací

Street Dance

Street Dance

pondělí 18:30 - 19:30seminář

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

út
4.7.
sál 1
Balet - mírně pokročilí

Balet - mírně pokročilí

úterý 17:30 - 19:00seminář

Lidová Klára

mírně pokročilí

dospělí

více informací

Street Dance

Street Dance

úterý 18:30 - 19:30seminář

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Pilates

Pilates

úterý 17:30 - 18:30open class

Chybová Renata

začátečníci

dospělí

více informací

07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
po
10.7.
sál 1
Jazz Dance

Jazz Dance

pondělí 18:30 - 20:00seminář

Kuťák Tomáš

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Balet - mírně pokročilí

Balet - mírně pokročilí

pondělí 17:30 - 19:00seminář

Lidová Klára

mírně pokročilí

dospělí

více informací

út
11.7.
sál 1
Pilates

Pilates

úterý 17:30 - 18:30open class

Chybová Renata

začátečníci

dospělí

více informací

Jazz Dance

Jazz Dance

úterý 18:30 - 20:00seminář

Kuťák Tomáš

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Balet - mírně pokročilí

Balet - mírně pokročilí

úterý 17:30 - 19:00seminář

Lidová Klára

mírně pokročilí

dospělí

více informací

st
12.7.
sál 1
Jazz Dance

Jazz Dance

středa 18:30 - 20:00seminář

Kuťák Tomáš

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Balet - mírně pokročilí

Balet - mírně pokročilí

středa 17:30 - 19:00seminář

Lidová Klára

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 3
Pilates

Pilates

středa 18:00 - 19:00open class

Kalousková Hana

začátečníci

dospělí

více informací

čt
13.7.
sál 1
Jazz Dance

Jazz Dance

čtvrtek 18:30 - 20:00seminář

Kuťák Tomáš

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Balet - mírně pokročilí

Balet - mírně pokročilí

čtvrtek 17:30 - 19:00seminář

Lidová Klára

mírně pokročilí

dospělí

více informací

07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
po
17.7.
sál 1
Zumba

Zumba

pondělí 17:30 - 18:30open class

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Modern Jazz

Modern Jazz

pondělí 18:30 - 20:00seminář

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Balet - mírně pokročilí

Balet - mírně pokročilí

pondělí 18:30 - 20:00seminář

Riedlová Kateřina

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 3
Balet pro mírně- a pokročilé

Balet pro mírně- a pokročilé

pondělí 10:00 - 11:30open class

Hrzalová Zuzana

mírně pokročilí

dospělí

více informací

út
18.7.
sál 1
Modern Jazz

Modern Jazz

úterý 18:30 - 20:00seminář

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Balet - mírně pokročilí

Balet - mírně pokročilí

úterý 18:30 - 20:00seminář

Riedlová Kateřina

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 3
Pilates

Pilates

úterý 18:00 - 19:00open class

Kalousková Hana

začátečníci

dospělí

více informací

st
19.7.
sál 1
80's Style

80's Style

středa 17:30 - 18:30open class

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Modern Jazz

Modern Jazz

středa 18:30 - 20:00seminář

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Total Barre

Total Barre

středa 17:30 - 18:30open class

Krejčová Lenka

začátečníci

dospělí

více informací

Balet - mírně pokročilí

Balet - mírně pokročilí

středa 18:30 - 20:00seminář

Riedlová Kateřina

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 3
Pilates

Pilates

středa 18:30 - 19:30open class

Krejčová Lenka

začátečníci

dospělí

více informací

čt
20.7.
sál 1
Modern Jazz

Modern Jazz

čtvrtek 18:30 - 20:00seminář

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Balet - mírně pokročilí

Balet - mírně pokročilí

čtvrtek 18:30 - 20:00seminář

Riedlová Kateřina

mírně pokročilí

dospělí

více informací

07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
po
24.7.
sál 1
Zumba

Zumba

pondělí 17:30 - 18:30open class

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pondělí 18:30 - 20:00seminář

Ondrašíková Věra

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Reggaeton

Reggaeton

pondělí 17:30 - 18:30seminář

Drašarová Martina

začátečníci

dospělí

více informací

sál 3
MTV Style

MTV Style

pondělí 17:30 - 18:30seminář

Červíková Lucie

začátečníci

dospělí

více informací

út
25.7.
sál 1
MTV Style

MTV Style

úterý 17:30 - 18:30seminář

Červíková Lucie

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

úterý 18:30 - 20:00seminář

Ondrašíková Věra

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Reggaeton

Reggaeton

úterý 17:30 - 18:30seminář

Drašarová Martina

začátečníci

dospělí

více informací

st
26.7.
sál 1
80's Style

80's Style

středa 17:30 - 18:30open class

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

středa 18:30 - 20:00seminář

Ondrašíková Věra

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Reggaeton

Reggaeton

středa 17:30 - 18:30seminář

Drašarová Martina

začátečníci

dospělí

více informací

Total Barre

Total Barre

středa 18:30 - 19:30open class

Krejčová Lenka

začátečníci

dospělí

více informací

Pilates

Pilates

středa 19:30 - 20:30open class

Krejčová Lenka

začátečníci

dospělí

více informací

sál 3
MTV Style

MTV Style

středa 17:30 - 18:30seminář

Červíková Lucie

začátečníci

dospělí

více informací

čt
27.7.
sál 1
MTV Style

MTV Style

čtvrtek 17:30 - 18:30seminář

Červíková Lucie

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

čtvrtek 18:30 - 20:00seminář

Ondrašíková Věra

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Reggaeton

Reggaeton

čtvrtek 17:30 - 18:30seminář

Drašarová Martina

začátečníci

dospělí

více informací

07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
po
31.7.
sál 1
Zumba

Zumba

pondělí 17:30 - 18:30open class

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Salsa

Salsa

pondělí 19:00 - 20:00seminář

Agnieszka

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Dancehall

Dancehall

pondělí 18:00 - 19:00seminář

Kobzová Šárka

začátečníci

dospělí

více informací

út
1.8.
sál 1
Pilates

Pilates

úterý 17:30 - 18:30open class

Qaša

začátečníci

dospělí

více informací

Salsa

Salsa

úterý 19:00 - 20:00seminář

Agnieszka

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Dancehall

Dancehall

úterý 18:00 - 19:00seminář

Kobzová Šárka

začátečníci

dospělí

více informací

sál 3
Pilates

Pilates

úterý 18:00 - 19:00open class

Kalousková Hana

začátečníci

dospělí

více informací

st
2.8.
sál 1
80's Style

80's Style

středa 17:30 - 18:30open class

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Salsa

Salsa

středa 19:00 - 20:00seminář

Agnieszka

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Dancehall

Dancehall

středa 18:00 - 19:00seminář

Kobzová Šárka

začátečníci

dospělí

více informací

čt
3.8.
sál 1
Pilates

Pilates

čtvrtek 17:30 - 18:30open class

Qaša

začátečníci

dospělí

více informací

Salsa

Salsa

čtvrtek 19:00 - 20:00seminář

Agnieszka

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Dancehall

Dancehall

čtvrtek 18:00 - 19:00seminář

Kobzová Šárka

začátečníci

dospělí

více informací

07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
po
7.8.
sál 1
Jazz Dance

Jazz Dance

pondělí 19:00 - 20:30seminář

Kuťák Tomáš

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Balet - začátečníci

Balet - začátečníci

pondělí 18:30 - 20:00seminář

Riedlová Kateřina

začátečníci

dospělí

více informací

út
8.8.
sál 1
Pilates

Pilates

úterý 18:00 - 19:00open class

Kalousková Hana

začátečníci

dospělí

více informací

Jazz Dance

Jazz Dance

úterý 19:00 - 20:30seminář

Kuťák Tomáš

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Balet - začátečníci

Balet - začátečníci

úterý 18:30 - 20:00seminář

Riedlová Kateřina

začátečníci

dospělí

více informací

st
9.8.
sál 1
Total Barre

Total Barre

středa 17:30 - 18:30open class

Krejčová Lenka

začátečníci

dospělí

více informací

Jazz Dance

Jazz Dance

středa 19:00 - 20:30seminář

Hihlánová Bohumila

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Balet - začátečníci

Balet - začátečníci

středa 18:30 - 20:00seminář

Riedlová Kateřina

začátečníci

dospělí

více informací

sál 3
Pilates

Pilates

středa 18:30 - 19:30open class

Krejčová Lenka

začátečníci

dospělí

více informací

čt
10.8.
sál 1
Jazz Dance

Jazz Dance

čtvrtek 19:00 - 20:30seminář

Kuťák Tomáš

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Balet - začátečníci

Balet - začátečníci

čtvrtek 18:30 - 20:00seminář

Riedlová Kateřina

začátečníci

dospělí

více informací

07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
po
14.8.
sál 1
Zumba

Zumba

pondělí 17:30 - 18:30open class

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pondělí 18:30 - 20:00seminář

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pondělí 20:00 - 21:30seminář

Šrom Rosťa

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Balet - mírně pokročilí

Balet - mírně pokročilí

pondělí 19:00 - 20:30seminář

Borská Alice

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 3
Balet pro mírně- a pokročilé

Balet pro mírně- a pokročilé

pondělí 10:00 - 11:30open class

Hrzalová Zuzana

mírně pokročilí

dospělí

více informací

MTV Style

MTV Style

pondělí 18:00 - 19:00seminář

Angeé

začátečníci

dospělí

více informací

út
15.8.
sál 1
Contemporary Dance

Contemporary Dance

úterý 18:30 - 20:00seminář

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

úterý 20:00 - 21:30seminář

Šrom Rosťa

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Pilates

Pilates

úterý 18:00 - 19:00open class

Kalousková Hana

začátečníci

dospělí

více informací

Balet - mírně pokročilí

Balet - mírně pokročilí

úterý 19:00 - 20:30seminář

Borská Alice

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 3
MTV Style

MTV Style

úterý 18:00 - 19:00seminář

Angeé

začátečníci

dospělí

více informací

st
16.8.
sál 1
80's Style

80's Style

středa 17:30 - 18:30open class

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

středa 18:30 - 20:00seminář

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

středa 20:00 - 21:30seminář

Šrom Rosťa

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Total Barre

Total Barre

středa 17:30 - 18:30open class

Krejčová Lenka

začátečníci

dospělí

více informací

Balet - mírně pokročilí

Balet - mírně pokročilí

středa 19:00 - 20:30seminář

Borská Alice

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 3
Balet pro mírně- a pokročilé

Balet pro mírně- a pokročilé

středa 10:00 - 11:30open class

Hrzalová Zuzana

mírně pokročilí

dospělí

více informací

MTV Style

MTV Style

středa 18:00 - 19:00seminář

Tsukahara Libuška

začátečníci

dospělí

více informací

Pilates

Pilates

středa 19:00 - 20:00open class

Krejčová Lenka

začátečníci

dospělí

více informací

čt
17.8.
sál 1
Contemporary Dance

Contemporary Dance

čtvrtek 18:30 - 20:00seminář

Šrom Rosťa

začátečníci

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

čtvrtek 20:00 - 21:30seminář

Šrom Rosťa

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 2
Balet - mírně pokročilí

Balet - mírně pokročilí

čtvrtek 19:00 - 20:30seminář

Borská Alice

mírně pokročilí

dospělí

více informací

sál 3
MTV Style

MTV Style

čtvrtek 18:00 - 19:00seminář

Ginger

začátečníci

dospělí

více informací

07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
po
21.8.
sál 1
Contemporary Dance

Contemporary Dance

pondělí 10:00 - 11:30seminář

Čížek Petr

pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Balet

Balet

pondělí 11:45 - 13:15seminář

Borská Alice

pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pondělí 14:00 - 15:30seminář

Hernychová Michaela

pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Street Dance

Street Dance

pondělí 18:00 - 19:00seminář

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

Broadway Dance

Broadway Dance

pondělí 19:00 - 20:30seminář

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

sál 3
Balet

Balet

pondělí 10:00 - 11:30seminář

Borská Alice

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pondělí 11:45 - 13:15seminář

Stará Eva

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pondělí 14:00 - 15:30seminář

Čížek Petr

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Balet

Balet

pondělí 17:30 - 19:00seminář

Horák Jiří

pokročilí

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pondělí 19:00 - 20:30seminář

Odstrčil Milan

pokročilí

dospělí

více informací

út
22.8.
sál 1
Contemporary Dance

Contemporary Dance

úterý 10:00 - 11:30seminář

Čížek Petr

pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Balet

Balet

úterý 11:45 - 13:15seminář

Borská Alice

pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

úterý 14:00 - 15:30seminář

Hernychová Michaela

pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Street Dance

Street Dance

úterý 18:00 - 19:00seminář

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

Broadway Dance

Broadway Dance

úterý 19:00 - 20:30seminář

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Pilates

Pilates

úterý 18:00 - 19:00open class

Kalousková Hana

začátečníci

dospělí

více informací

sál 3
Balet

Balet

úterý 10:00 - 11:30seminář

Borská Alice

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

úterý 11:45 - 13:15seminář

Stará Eva

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

úterý 14:00 - 15:30seminář

Čížek Petr

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Balet

Balet

úterý 17:30 - 19:00seminář

Horák Jiří

pokročilí

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

úterý 19:00 - 20:30seminář

Odstrčil Milan

pokročilí

dospělí

více informací

st
23.8.
sál 1
Contemporary Dance

Contemporary Dance

středa 10:00 - 11:30seminář

Čížek Petr

pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Balet

Balet

středa 11:45 - 13:15seminář

Borská Alice

pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

středa 14:00 - 15:30seminář

Hernychová Michaela

pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Street Dance

Street Dance

středa 18:00 - 19:00seminář

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

Broadway Dance

Broadway Dance

středa 19:00 - 20:30seminář

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

sál 2
Balet pro mírně- a pokročilé

Balet pro mírně- a pokročilé

středa 10:00 - 11:30open class

Hrzalová Zuzana

mírně pokročilí

dospělí

více informací

Pilates

Pilates

středa 18:00 - 19:00open class

Kalousková Hana

začátečníci

dospělí

více informací

sál 3
Balet

Balet

středa 10:00 - 11:30seminář

Borská Alice

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

středa 11:45 - 13:15seminář

Stará Eva

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

středa 14:00 - 15:30seminář

Čížek Petr

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Balet

Balet

středa 17:30 - 19:00seminář

Horák Jiří

pokročilí

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

středa 19:00 - 20:30seminář

Odstrčil Milan

pokročilí

dospělí

více informací

čt
24.8.
sál 1
Contemporary Dance

Contemporary Dance

čtvrtek 10:00 - 11:30seminář

Čížek Petr

pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Balet

Balet

čtvrtek 11:45 - 13:15seminář

Borská Alice

pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

čtvrtek 14:00 - 15:30seminář

Hernychová Michaela

pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Street Dance

Street Dance

čtvrtek 18:00 - 19:00seminář

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

Broadway Dance

Broadway Dance

čtvrtek 19:00 - 20:30seminář

Ladzianská Nika

začátečníci

dospělí

více informací

sál 3
Balet

Balet

čtvrtek 10:00 - 11:30seminář

Borská Alice

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

čtvrtek 11:45 - 13:15seminář

Stará Eva

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

čtvrtek 14:00 - 15:30seminář

Čížek Petr

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Balet

Balet

čtvrtek 17:30 - 19:00seminář

Horák Jiří

pokročilí

dospělí

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

čtvrtek 19:00 - 20:30seminář

Odstrčil Milan

pokročilí

dospělí

více informací


25.8.
sál 1
Contemporary Dance

Contemporary Dance

pátek 10:00 - 11:30seminář

Čížek Petr

pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Balet

Balet

pátek 11:45 - 13:15seminář

Borská Alice

pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pátek 14:00 - 15:30seminář

Hernychová Michaela

pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pátek 19:00 - 20:30seminář

Odstrčil Milan

pokročilí

dospělí

více informací

sál 3
Balet

Balet

pátek 10:00 - 11:30seminář

Borská Alice

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pátek 11:45 - 13:15seminář

Stará Eva

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Contemporary Dance

Contemporary Dance

pátek 14:00 - 15:30seminář

Čížek Petr

mírně pokročilí

děti 10-14 let

více informací

Balet

Balet

pátek 17:30 - 19:00seminář

Horák Jiří

pokročilí

dospělí

více informací

Zobrazit podrobný filtr >>