English version | Česká verze

Novinky

Udělejte radost. Malou, větší, největší.

29.11.2017
Darujte svým blízkým zážitek, ušitý na míru. Darujte certifikát našeho tanečního studia na kurz tance, který mají rádi, nebo na lekce Open Class, které preferují.

Certifikát přizpůsobíme vašim přáním a možnostem. Může být vystaven duď na zkušební lekci, na několik Open Class lekcí nebo na celý pololetní kurz v našem studiu. Záleží ba vašich možnostech, kolik chcete do dárku investovat.

A pokud si nejste jisti, jaký je vkus obdarovávaného, neuděláte chybu, necháte-li vystavit dárkový certifikát pouze na konkrétní částku podle vašeho přání, za níž si obdarovaný vybere z nabídky studia podle svého uvážení.

Podle přání vám certifikát připravíme vytištěný na lesklém fotopapíru, buď se jménem obdarovaného, nebo v univerzální podobě (bez jména).*)

Výběr našich kurzů a Open Class lekcí naleznete v interaktivním rozvrhu na novou sezónu 2018 zde, verzi k tisku si můžete stáhnout zde.

Pro vystavení certifikátu postačí dohodnutou částku, cenu kurzu nebo permanentky na zvolený počet lekcí uhradit jedním z běžných způsobů (v hotovosti, kartou, převodem, akceptovanými fitness pasy nebo benefit body) a vyzvednout si buď ihned univerzální certifikát, nebo další pracovní den certifikát personalizovaný.

Bližší informace o vystavení dárkových certifikátů (voucherů) získáte v kanceláři studia (tel. 221 085 260, 602 558 339) nebo na recepci osobně nebo telefonicky (tel. 221 085 269, 602 718 466).

*) Vytištění personalizovaného certifikátu vybavujeme zpravidla do druhého dne.