English version | Česká verze

Novinky

Do nové sezóny 2017-2018

19.9.2017
Vítáme vás v nové sezóně 2017-2018 a přinášíme souhrn těch nejpodstatnějších novinek v našem studiu.

Nové kurzy, noví lektoři a změny v sobotním rozvrhu společně s modernizací hlavního sálu jsou ty nejdůležitější změny pro novou sezónu.

Oblíbený fitness program Body & Mind jsme pro tuto sezóny rozšířili o stále populárnější cvičení Port De Bras s Lucií Dědičovou (čt 11:30) a osvědčenou Hatha Yogu s Evou Dorňákovou (čt 11:30). Příznivci yogy si tak nyní mohou vybrat mezi Hatha Yogou a Power Yogou Romany Vančákové (út 7:45).

Pro maminky v domácnosti, které se chtějí vrátit do plné kondice jsme připravili Open Class Fit Dance pro maminky s Martinou Drašarovou (po 11:00).

Tým studia od září obohatili noví lektoři baletu Pavlína Červíčková a Barbora Králová (ta už od února) spolu s Adélou Koubkovou, vyučující balet pro děti. A dětem se bude nově věnovat také Alena Karlovská se Street Dance pro děti od 6 do 10 let.

Dora "Dee" Solářová je více než plnohodnotnou následovnicí Angeé s jejím Dancehallem. Musíte zkusit! Ondřej Krysmanek se okouzlujícím způsobem ujal kurzu MTV Style a Vojta Rak a Michaela Hernychová vyučují v této sezóně Contemporary Dance pro pokročilé, resp. pokročilé děti 10-14 let.

http://www.danceperfect.cz/cz/rozvrh-prihlaska/179 Ke změnám došlo nejen u lektorů, ale také v rozvrhu. Hlavní změnou je posun některých sobotních Open Class lekcí na dopolední a polední hodiny (Street Dance a Modern Jazz s Nikou, Jazz Dance Tomáše Kuťáka a Pilates Renaty Chybové). Ostatní sobotní lekce zůstávají v původních časech. Přibyla jedna šedesátiminutová lekce baletu pro začátečníky s Klárou Lidovou od 15:30.

Další lekci baletu pro začátečníky jsme do rozvrhu zařadili na četná přání. Lekce je vedena v angličtině Barborou Královou a je určena pro začátečníky (st 20:00).

Do rozvrhu se vrací strhující Musical Dance Tomáše Kuťáka (čt 20:00). Chcete-li se stát alespoň na chvíli muzikálovou hvězdou, zde je vaše příležitost.

Věříme, že uvedené novinky a změny přijmete s radostí, stejně jako nově instalovaný baletní povrch na sále č. 1, který jsme mohli realizovat díky přispění MČ Praha 1 a podpory majitelů objektu, v němž se naše studio nachází. Ve stejném sále plánujeme ještě výměnu zvukové aparatury. S podobnými zlepšení počítáme v budoucnosti i v ostatních sálech studia.

Přejeme vám do nové sezóny hodně radosti z tance a pohybu vůbec!